Juniper kupuje Cyphort a jeho platformu pro pokročilou detekci hrozeb

Po dokončení akvizice by měla být platforma od Cyphortu integrována do platformy Sky ATP a rozšířit její schopnosti, například o ochranu vzdálených a cloudových prostředí.

Juniper kupuje Cyphort a jeho platformu pro pokročilou detekci hrozebSpolečnost Juniper Networks oznámila záměr převzít bezpečnostní startup Cyphort a jeho platformu nabízející pokročilou detekci hrozeb, analytické nástroje a řešení pro zmírnění následků útoku.

Platforma od Cyphortu využívá ke svému fungování behaviorální analytiku a strojové učení, umí působit napříč virtuální infrastrukturou, cloudovými prostředími i zařízeními na okraji sítě.

Technologie od Cyphortu dokáže díky síle svého analytického enginu vhodně doplnit tradiční SIEM platformy a v některých případech dokonce představuje efektivnější a jednodušší řešení pro podnikové zákazníky,“ uvedl viceprezident Juniperu Kevin Hutchins.

Po dokončení akvizice by se měla platforma od Cyphortu stát součástí platformy Juniper Sky ATP, kterou obohatí o širší škálu podporovaných typů souborů, ale především o schopnost chránit cloudová prostředí a elektronickou komunikaci.

Hodnota akvizice nebyla zveřejněna.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Bits and Splits - Fotolia.com

Komentáře