Jste mezi nominovanými na IT distributory a výrobce roku v ChannelWorld Awards 2015?

Po celý srpen máte možnost nahlédnout na prvotní seznam nominovaných společností na tituly IT distributorů a výrobců roku. Chybí některý ze zásadních hráčů?

Jste mezi nominovanými na IT distributory a výrobce roku v ChannelWorld Awards 2015?V září odstartuje historicky devátý ročník ankety i IT distrubotora roku a spolu s hlasováním pro IT výrobce roku ho zastřešuje vydavatelství IDG pod hlavičkou ChannelWorld Awards.

V letošním ročníku byly vyhlášeny tři kategorie pro distributory v ČR: Broadline distributor roku, Distributor s přidanou hodnotou roku a Specializovaný distributor roku. Na Slovensku pak dvě kategorie Broadline distribútor roka a Distribútor s pridanou hodnotou roka.

Pro Výrobce roku bylo oznámeno deset kategorií s jedenáctou doplňkovou – Partnerský program roku – do které jsou automaticky nominováni všechny společnosti z ostatních kategorií.

Udělení nominací

Nominace udělila redakce ChannelWorldu na základě významu společnosti na českém a slovenském trhu, podle počtu hlasů v předchozím ročníku, růstu obratu generovaného partnery, růstu počtu partnerů, rozšíření portfolia a inovací v podpoře.

Prvotně bylo v každé kategorii nominováno maximálně 10 firem.

Přehled nominovaných společností naleznete zde.

Nejste mezi nominovanými?

Pokud vaše společnost chybí mezi nominovanými a jste přitom přesvědčeni, že splňuje kritéria pro nominace, zašlete žádost na channelworld@idg.cz.

Pro její schválení je nutné, aby žádost obsahovala výrazné zlepšení v některé z níže uvedených oblastí:

  • Růst obratu přes partnery v posledním roce/růst podílu obratu generovaného partnery na celkovém obratu
  • Růst počtu partnerů
  • Rozšíření produktového portfolia
  • Zásadní inovace v podpoře partnerů/partnerském programu

Žádost o nominaci posoudí redakce ChannelWorldu. Na nominaci výrobce ani distributora neexistuje právní nárok a nelze se jí domáhat právní cestou.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře