Jozef Petráš a Dominik Čuba posilují obchod a marketing společnosti Acrea CR

Petráš nastoupil na pozici referenta marketingu, kde zužitkuje své zkušenosti s SEO, PPC a on-line kampaněmi. Čuba se bude z pozice accounta managera starat o segmenty maloobchodu a veřejných služeb.

Jozef Petráš a Dominik Čuba posilují obchod a marketing společnosti Acrea CRSpolečnost Acrea CR, Premier Business Partner společnosti IBM pro prodej statistických a analytických nástrojů SPSS, rozšířila své obchodní a marketingové oddělení.

Marketingový tým posílil Jozef Petráš (vpravo), který je absolventem oboru polygrafie na Univerzitě Pardubice. Za dobu studia Jozef působil ve společnosti Slovenská Grafia, kde nabral zkušenosti s prací v grafických programech.

Po studiu nastoupil na pozici Link-buildera ve firmě Mediaunit, která se zabývá SEO optimalizací, PPC kampaněmi a online marketingem. Tyto zkušenosti může dále rozvíjet na své nové pozici referenta marketingu v Acrea CR.

Druhou posilou je Dominik Čuba (vlevo), který nastoupil do obchodního oddělení. Čuba je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, oboru podnikání a administrativy, a již ve studentských letech pracoval v reklamní agentuře 4 PaP.

V posledním roce studia pak začal spolupracovat i s marketingovou agenturou PPM Factum. Dominik Čuba nastoupil na pozici account managera pro segment retail a utitility.

Zdroj: Acrea CR

Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře