Jiří Sedláček posiluje tým Epsonu, Marcel Divín vede česko-slovenské zastoupení

Epson kromě příchodu Jiřího Sedláčka na pozici business account managera oznámil povýšení Marcela Divína a Michala Holovského.

Jiří Sedláček posiluje tým Epsonu, Marcel Divín vede česko-slovenské zastoupeníTuzemský tým společnosti Epson nově posílil Jiří Sedláček (vlevo), který nastoupil na pozici business account managera. Jeho úkolem bude rozvíjet partnerskou síť společnosti v České republice, při čemž zužitkuje své bohaté zkušenosti z oblasti tiskových řešení.

Sedláček totiž posledních deset let pracoval ve společnosti Oki na pozici channel managera a předtím působil ve společnosti Konica Minolta. V Epsonu chce klást důraz na inovace a neotřelá řešení, která jsou podle něj v kontextu dnešního dynamického vývoje trhu velmi důležité.

Změny pozic nastaly také v řadách dlouholetých pracovníků. Marcel Divín (uprostřed), který je v Epsonu již dvanáct let a dosud působil jako business sales manager, povýšil na pozici branch office managera, v rámci níž má na starosti komplexní chod česko-slovenské pobočky.

Michal Holovský (vpravo), který nastoupil do Epsonu před deseti lety a začínal jako promotér, pak nově povýšil na pozici business account managera. Zodpovědný bude za rozvoj a vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu projektorů.

Zdroj: Epson

Úvodní foto: Epson

Komentáře