Jiří Mazal je obchodním ředitelem pro CZ a SK ve Flowmon Networks

Nová posila v řadách obchodního oddělení Flowmonu bude zodpovědná za další růst společnosti v rámci České republiky a Slovenska. Mazal dříve působil ve firmě Comimpex.

Jiří Mazal je obchodním ředitelem pro CZ a SK ve Flowmon NetworksSpolečnost Flowmon Networks oznámila, že dne 1. 10. 2020 se jejím novým obchodním ředitelem pro český a slovenský trh stal Jiří Mazal. Z vedoucí pozice bude zodpovídat za další růst Flowmonu v obou zemích.

Mazal přichází ze společnosti Comimpex, kde kromě obchodních výsledků dohlížel i na marketing a produktové portfolio. V oblasti ICT se pohybuje více než 20 let, již v roce 1996 založil vlastní IT společnost.

Věřím, že společně s kolegy přispěji k dalším úspěchům našich obchodních partnerů na českém i slovenském trhu, a udělám vše proto, abychom i nadále zůstali respektovaným a preferovaným technologickým partnerem pro naše zákazníky a uživatele,“ prozradil Mazal. 

Flowmon má na obou trzích již lokální týmy a vybudovanou partnerskou síť s řadou zákazníků. Zaměříme se na efektivní využití potenciálu synergie a příbuznosti obou trhů. Spousta našich partnerů totiž na obou trzích historicky působí,“ upřesnil Jaroslav Štusák, sales director CEE ve Flowmon Networks.

Jiří Mazal je náruživým čtenářem a k jeho velkým koníčkům patří také sport (stolní tenis, tenis, kolo, lyže). Spolu se svou rodinou rád cestuje a zajímá se o vše spojené s technologiemi.

Zdroj: Flowmon Networks

Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře