Jiří Kolc je distribution manager Sophosu pro země V4

Nový distribution manager se bude starat o růst distribuční sítě v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Do Sophosu si přináší zkušenosti s IT obchodem z pohledu, distribuce, resellera i výrobce.

Jiří Kolc je distribution manager Sophosu pro země V4Společnost Sophos oznámila jmenování nového distribution managera pro region střední a východní Evropy. Stal se jím Jiří Kolc, který bude zodpovědný za růst distribuční sítě a zajištění kompletní nabídky produktového portfolia společnosti Sophos v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. 

Jiří Kolc si do Sophosu přináší více než 18 let zkušenostní s oblastí obchodu v IT, které postupně nasbíral během působení ve společnostech Microsoft, iStyle, Kapsch a naposledy Veracomp. Kolcovo jmenování je součástí širší růstové strategie Sophosu pro středoevropský region.

Jiří Kolc má rozsáhlé zkušenosti z obchodu i distribučního kanálu v oblasti IT security. V roli distribution managera bude zajišťovat, aby distribuční síť neustále plnila náš hlavní úkol, kterým je dodávat jednoduché a snadno spravovatelné bezpečnostní produkty,“ uvedl sales director společnosti Thomas Thoelke

Zdroj: Sophos, Linkedin (profil Jiřího Kolce)

Úvodní foto: Sophos

Komentáře