Jiří Kodeda je produktovým manažerem Ingram Micro pro cloud a datacentra

Nový člen týmu distributora se bude starat mimo jiné o zjednodušování a zrychlování cloudových řešení a optimalizaci nákladů zákazníků. Do Ingramu přichází z Avnetu, kde se posledních šest let staral o hardwarové portfolio Oraclu.

Jiří Kodeda je produktovým manažerem Ingram Micro pro cloud a datacentraSpolečnost Ingram Micro Czech Republic přivítala do svého týmu nového kolegu. Je jím Jiří Kodeda, který nastoupil na pozici Product Manager Cloud and Data Center Solutions.

Kodeda bude mít v Ingramu na starost oblast datacenter a jeho mezi jeho povinnosti bude patři například pomoc zákazníků se zjednodušením a zrychlením cloudových řešení a optimalizací nákladů.

Do Ingram Micro Czech Republic přišel ze společnosti Avnet, ve které působil šest let jako obchodník pro značku Oracle a zodpovídal za hardwarová řešení.

Jiří Kodeda je fanouškem nových technologií, novinek z oblasti IoT a filozofie vnímající IT jako prostředek pro usnadnění běžného života, se kterou chce také přistupovat k zákazníkům a jejich požadavkům.

Zdroj: Ingram Micro Czech Republic

Úvodní foto: Ingram Micr

Komentáře