Jiří Brych je novým produktovým manažerem v Asseco Solutions

Brych do firmy nastoupil jako produktový manažer pro značku Helios. Před nástupem do Asseca působil například ve společnostech Mladá fronta, Edenred nebo Fidoo.

Jiří Brych je novým produktovým manažerem v Asseco SolutionsSpolečnost Asseco Solutions oznámila, že s novým produktem – systémem Helios Nephrite – přišel do firmy i nový produktový manažer Jiří Brych. Ten na značku Helios v Assecu dohlíží.

Před svým nástupem do Asseco Solutions prošel několik zaměstnání, kde pracoval na různých marketingových pozicích. Jeho první zkušeností byla firma AAA Byty.cz. Poté následovaly společnosti Mladá fronta, Efin, Edenred nebo start-up Fidoo.

Do Asseco Solutions mě přivedla touha pomáhat firmám pomocí informačních technologií. A myslím, že zde je skutečně to pravé místo, protože informační systémy Helios prostupují celou firmou, a tak je kýžený dopad nejviditelnější,“ říká Brych.

Kromě práce pro Asseco Solutions se zabývá také výukou marketingu na Vyšší odborné škole České unie sportu. Mezi jeho koníčky patří různé sportovní disciplíny, ale v současné době především jeho dvě malé děti.

Zdroj: Asseco Solutions

Úvodní foto: Asseco Solutions

Komentáře