Jiří Bradáč je territory managerem VMwaru pro Českou republiku

Na nové pozici se Bradáč bude zaměřovat na rozvíjení vztahů s českými a slovenskými zákazníky. Do společnosti přichází z Tech Daty.

Jiří Bradáč je territory managerem VMwaru pro Českou republikuSpolečnost VMware oznámila, že jmenovala Jiřího Bradáče novým territory manažerem pro Českou republiku. Ten se zaměří na rozvíjení vztahů a zvyšování strategické hodnoty pro zákazníky společnosti VMware v regionu.

Jsem velice rád, že VMware v České republice a na Slovensku pokračuje na své cestě růstu a že mohu přivítat našeho nového kolegu. Jeho bohaté zkušenosti a znalosti trhu pomohou dále posílit naši pozici a umožní nám více rozvíjet vztahy se zákazníky,“ říká Vlastimil Horák, country manager VMware pro ČR a SR.

Bradáč přišel do VMwaru s více než desetiletou zkušeností profesionála v oblasti prodeje ze společnosti Tech Data. Jako „territory account manager CZ“ si dává za cíl posílit roli VMwaru jako strategického partnera v oblastech multicloudu, kontejnerů a bezpečnosti.

Jiří Bradáč vystudoval informatiku na Technické univerzitě v Liberci. Ve volném čase se věnuje sportům, sleduje technologické trendy, ale nejraději tráví čas se svými dvěma dětmi.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: VMware

Komentáře