Jim Kruger je novým marketingovým ředitelem ve Veeam Software

Kruger bude z nové pozice zodpovídat za globální marketing Veeamu a podporovat růst značky v oblasti zálohovacích řešení pro cloud. Do společnosti nastoupil v roce 2017.

Jim Kruger je novým marketingovým ředitelem ve Veeam SoftwareSpolečnost Veeam Software oznámila, že jmenovala Jima Krugera na pozici chief marketing officer (CMO). Kruger dříve působil jako seniorní marketingový viceprezident divize Product & Solutions.

Nově povede globální marketing celé společnosti a bude podporovat dynamický růst značky v oblasti zálohovacích řešení pro cloud. Kruger bude podřízený Ratmiru Timashevovi, spoluzakladateli a výkonnému viceprezidentovi pro prodej a marketing.

Jim je již od svého nástupu v roce 2017 cenným přírůstkem pro tým Veeamu,“ uvedl Timashev. „Spolupodílel se na transformaci programů a pomohl nám upevnit naši vedoucí pozici na trhu.“

Jima Krugera zdobí více než 25leté zkušenosti v oblasti marketingu. Před nástupem do Veeamu pracoval jako marketingový ředitel ve společnosti Intermedia. Šestnáct let strávil ve společnosti Polycom, dnes známé jako Poly.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: Veeam Software

Komentáře