Jean-Pierre Brulard je viceprezidentem pro globální prodej ve VMwaru

Brulard dosud dohlížel na aktivity VMwaru v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky. Současný výkonný viceprezident pro globální prodej Maurizio Carli bude zastávat funkci strategického poradce.

Jean-Pierre Brulard je viceprezidentem pro globální prodej ve VMwaruSpolečnost VMware oznámila změny ve vedení společnosti. Do funkce výkonného viceprezidenta pro globální prodej s účinností od 1. 2. 2020 byl jmenován Jean-Pierre Brulard. Dosud řídil aktivity firmy v regionu EMEA.

Maurizio Carli, současný výkonný viceprezident pro globální prodej a služby, ke stejnému datu opustí provozní roli a bude formálně zastávat funkci strategického poradce pro vstup na trh. Podřízený bude Sanjayovi Poonenovi, provoznímu řediteli VMwaru odpovědnému za aktivity směrem k zákazníkům.

Brulard bude mimo jiné odpovídat za předprodejní a poprodejní technickou podporu a za všechny globální obchodní kanály. Ve své dřívější roli dohlížel na strategické plánování, obchodní činnost a řízení klíčových funkcí.

Jean-Pierre Brulard má více než 35 let práce ze svého působení ve významných technologických společnostech jako Business Objects, SAP, IBM, Sun Microsystems nebo Unisys.

Očekáváme, že předání žezla Jean-Pierru Brulardovi z rukou Maurizia Carliho proběhne hladce. Nepochybuji, že Brulard bude i nadále pomáhat našim zákazníkům v digitální transformaci,“ uvedl Poonen.

VMware dále uvedl, že od 1. 2. 2020 povede terénní tým v regionu EMEA Luigi Freguia. Dosud řídil aktivity společnosti v regionu centrální EMEA. Freguia má přes 35 let zkušeností v oboru, během kterých působil ve společnostech Oracle, Microsoft, HP a IBM.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: Vmware

Komentáře