Jaroslav Holý je novým CEO e-commerce agentury Inveo

Zkušený expert Holý se bude v Inveu zaměřovat na posilování marketingových kompetencí a pomoc projektům nejen v rámci skupiny V-Sharp.

Jaroslav Holý je novým CEO e-commerce agentury InveoTechnologická agentura Inveo oznámila, že má nového CEO. Do čela agentury se postavil Jaroslav Holý, jehož cílem bude přetvořit Inveo v marketingový a byznysový hub pro celou e-commerce scénu i domovskou skupinu V-Sharp.

Společnost má podle svých slov v plánu posílit svou kompetenci plnohodnotné marketingové agentury a vedle technologicky náročných projektů uspokojit také poptávku ze strany firem, které hledají komplexnější řešení.

Na této cestě povede Inveo právě Holý, který se mimo jiné 13 let pohyboval v segmentu hraček v rámci trhů CEE. Byl také marketingovým ředitelem CzechInvestu nebo investiční skupiny Natland či startupu Signi zaměřeného na elektronické podpisy.

Chceme být stále první volbou pro technologicky náročné projekty z oblasti e-commerce, ale vnímáme jako zásadní také to, aby se z Inveo stal plnohodnotný byznysový akcelerátor pro celý trh i pro projekty z naší skupiny,“ uvedl nový CEO Jaroslav Holý.

Zdroj: Inveo

Úvodní foto: Inveo

Komentáře