Jaroslav Havrda vede obchod v Enehano Solutions

Na pozici enterprise sales director bude mít Havrda na starost především velké korporátní zakázky se zaměřením na finanční a telekomunikační trh. Do Enehana přišel ze společnosti IBM.

Jaroslav Havrda vede obchod v Enehano SolutionsČeská technologická společnost Enehano Solutions oznámila, že do svých řad získala Jaroslava Havrdu, jenž ve firmě nově zastává pozici enterprise sales director. Jeho hlavním úkolem bude rozšířit služby Enehana na telekomunikační trh.

Na nové pozici bude mít na starost i velké korporátní zakázky se zaměřením na finanční a telekomunikační trh. Jednou z ambicí společnosti je totiž stát se jedničkou na Salesforce v České republice.

Rozšiřování platformy Salesforce pomáhá i narůstající adopce cloudu v korporátním sektoru. Současná mimořádná situace navíc jen potvrzuje, že největší hráče na obou trzích budou nutně čekat velké transformační projekty,“ vysvětluje Jiří Mach, CEO Enehano Solutions.     

Havrda sbíral první pracovní zkušenosti ve firmě Logica, dnešním CGI, na začátku milénia. Celkem 25 let pak strávil na různých pozicích v korporátním prostředí, z toho hned 15 let v IBM, kde se specializoval právě na telefonní operátory.  

„Vedle unikátního týmového ducha pro mě byla důležitá i velikost Enehana. Už to není malý startup, ale ani velká firma, takže máte jistotu kontinuity, všichni se ale stále znají osobně. Oproti korporátu tu prostě člověk není jen nákladovým číslem v tabulce,“ říká Havrda.

Jaroslav Havrda má tři děti, ve volném čase rád běhá, hraje golf a věnuje se triatlonu.

Zdroj: Enehano Solutions

Úvodní foto: Enehano Solutions

Komentáře