Jaromír Štěpán je nový channel account manager společnosti Zebra Technologies

Dosavadní produktový a key account manager lokálního zastoupení Samsungu přestoupil do Zebry, kde bude pečovat o současné partnery a dále rozvíjet partnerskou síť na českém i slovenském trhu.

Jaromír Štěpán je nový channel account manager společnosti Zebra TechnologiesSpolečnost Zebra Technologies oznámila jmenování Jaromíra Štěpána na pozici channel account managera, ze které se bude věnovat současným obchodním partnerům a dále rozvíjet partnerský kanál v České republice i na Slovensku.

Jaromír Štěpán přichází do Zebry z česko-slovenské pobočky Samsungu, kde zastával funkci produktového a key account managera orientovaného na segment tiskáren a tiskových řešení. V rámci tiskařského průmyslu má více než patnáctileté zkušenosti.

Práce pro společnost Zebra Technologies je pro mě další zajímavou výzvou a kariérním posunem, protože si rozšířím své znalosti. Těším se také na novou firemní kulturu a práci se zajímavými zákazníky,“ uvedl Jaromír Štěpán ke svému jmenování.

Jaromír vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor elektronické počítače. Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportovním aktivitám.

Zdroj: Zebra Technologies

Úvodní foto: Zebra Technologies

Komentáře