Jana Švandová a Michael Nebeský vedou partnerský prodej řešení Kerio Technologies

Převzetí distribuce značky Kerio Technologies společnosti Zebra systems vedlo ke jmenování dvou partner managerů. Jana Švandová mění pozici v rámci distributora, Michael Nebeský přichází ze společnosti Sygis.

Jana Švandová a Michael Nebeský vedou partnerský prodej řešení Kerio TechnologiesSpolečnost GFI Software představila dvojici nových manažerů pro partnerský prodej řešení Kerio Technologies v ČR a SR. Jana Švandová a Michael Nebeský budou působit na pozici partner manager v rámci společnosti Zebra systems, která zastupuje značku na místních trzích.

Jana Švandová dosud působila na totožné pozici pro prodej řešení GFI Software a předtím pracovala na pozici obchodníka pro řešení Acunetix, Altaro, GFI Software, LogicNow a ThreatTrack Security.

Michael Nebeský má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje bezpečnostních řešení včetně Safetica Technologies či GFI Software, kde působil 9 let, z toho od roku 2010 na pozici obchodního ředitele pro ČR a SR.

Jak Jana tak i Michael disponují detailními a dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje řešení pro IT bezpečnost. Jsme přesvědčeni, že nám pomohou rychle nastartovat nový distribuční model produktů Kerio,“ uvedl ředitel Zebra systems Zdeněk Bínek.

GFI koupilo Kerio počátkem letošního roku a společnost Zebra systems následně převzala distribuci této značky na českém i slovenském trhu.

Zdroj: GFI Software

Úvodní foto: GFI Software

Komentáře