Jan Vobruba je výkonným ředitelem společnosti Sodat

Nový kormidelník si přináší zkušenosti z působení ve společnosti Ness, Datasys nebo Kerio Technologies. Jeho hlavním úkolem bude akcelerace vývoje nových řešení a jejich uvádění na trh.

Jan Vobruba je výkonným ředitelem společnosti SodatSpolečnost Sodat oznámila změnu na postu výkonného ředitele. Od října 2017 tuto pozici zastává Jan Vobruba, který si přináší zkušenosti ze společností Ness, Datasys nebo Kerio. Jeho hlavním úkolem bude akcelerace vývoje a prodejní strategie nových produktů.

Sodat se dosud soustředil především na šifrování dat a monitoring chování uživatelů. Během posledních měsíců ovšem intenzivně pracuje na vývoji nových cybersecurity produktů pro rychlou analýzu dat o chování uživatelů, a to s využitím technik machine learningu a umělé inteligence.

Chceme nabídnout středně velkým zákazníkům unikátní bezpečnostní produkty. Do konce roku bych chtěl akcelerovat vývoj nových produktů Sodat Analytics a Sodat Protection a současně vytvořit úspěšnou go-to-market strategii,“ naznačil Jan Vobruba své plány.

Zdroj: Sodat

Úvodní foto: Sodat

Komentáře