Jan Valdman z DNS získal titul IBM Champion

Jan Valdman, konzultant v DNS, byl za svou práci jmenován společností IBM jako IBM Champion for Collaboration Solutions pro rok 2014.Jan Valdman, konzultant v DNSOcenění letos od IBM získalo 87 lidí z 18 států. Jan Valdman je přitom jediný IBM Champion v České republice.

V rámci programu IBM Champion jsou oceňování inovativní lídři z technické komunity, kterí nejsou zaměstnanci IBM.

Ocenění se uděluje za výrazný příspěvek k rozvoji řešení z oblasti Collaboration Solutions – tedy zákazníkům, obchodním partnerům, publicistům, nezávislým odborníkům nebo akademikům, ale také IT profesionálům, byznys lídrům, developerům nebo evangelizátorům.

IBM Champion nejen propaguje řešení této značky, ale také sdílí své vědomosti, rozvíjí komunitu, propojuje lidi i řešení a v neposlední řadě poskytuje IBM konstruktivní a profesionální zpětnou vazbu, uvádí DNS.

Jan Valdman pracuje ve společnosti DNS necelé čtyři roky a je zodpovědný za rozvoj a propagaci IBM Software na českém trhu, zejména v brandech IBM Collaboration Solutions (dříve Lotus), WebSphere a Rational.

Pravidelně pořádá odborné konference a semináře (Get Social 2012 a 2013) a na řadě dalších přednáší. Je aktivním členem různých odborných sdružení (CIDUG nebo SUTOL), přispěvatelem do různých časopisů a on-line blogů a na sociálních médiích.

Nejvíce se věnuje propagaci nových IT trendů jako je tzv. social business a řešení IBM Connections, IBM Notes/Domino, IBM WebSphere Portal, IBM Rational Team Concert a dalších.

Zdroj: DNS Komentáře