Jan Škerle a Lubomír Veselý posilují nejvyšší management společnosti CCV

Na důležitých rozhodnutích firmy se budu podílet společně se spoluzakladatelem a jednatelem Daliborem Damborský. Škerle jako COO zodpovídá za vývoj a vylepšování produktů, Veselý z pozice CSO dohlíží na celý obchod a marketing společnosti. Obě pozice vznikly nově.

Jan Škerle a Lubomír Veselý posilují nejvyšší management společnosti CCVSpolečnost CCV Informační systémy, jež dodává software pro obchod a logistiku, oznámila rozšíření nejvyššího managementu. Novým chief operations officer se stal Jan Škerle, novým chief sales officer byl jmenován Lubomír Veselý.

Oba ředitelé se budou podílet na nejužším vedení firmy společně se spoluzakladatelem a jednatelem společnosti CCV Informační systémy Daliborem Damborským, přičemž pozice COO i CSO vznikly nově.

Jako firma jsme dospěli a čekají nás nové výzvy, které si vyžadují specializované řízení. Proto jsme vytvořili pozice COO a CSO,“ uvedl Damborský. „Naše pozice jsou rovnoprávné, při hlasování máme každý jeden hlas,“ dodal.

Jan Škerle působí v CCV od roku 1998. Začínal jako analytik, tester a dokumentarista, později se stal ředitelem divize eGovernment. Nyní ze své pozice zodpovídá za vývoj a vylepšování produktů.

Škerle v devadesátých letech působil jako pedagog na základní škole i na gymnáziu a rovněž jako asistent na Masarykově univerzitě v Brně, kde vystudoval matematiku a fyziku.

Lubomír Veselý nastoupil do společnosti v roce 2013 jako account manager pro ERP systémy, později působil jako obchodní ředitel. Z nové pozice bude dohlížet za celý obchod a marketing CCV.

Veselý se obchodu věnoval i při svém dřívějším působení ve firmách Medica HealthWorld a Moravia Propag. Je absolventem VOŠ Informačních systémů a služeb v Brně.

Zdroj: CCV Informační systémy

Úvodní foto: CCV Informační systémy

Komentáře