Jan Sadílek a Jaroslav Kotápiš vedou marketing Alzy

Alza.cz má ne jednoho, ale dva marketingové ředitele. Dočasní ředitelé Jan Sadílek a Jaroslav Kotápiš se stali stabilními vedoucími marketingového týmu. Sadílek do Alzy nastoupil v roce 2014, Kotápiš ve firmě působí již od roku 2008.

Jan Sadílek a Jaroslav Kotápiš vedou marketing AlzySpolečnost Alza.cz oznámila, že novými řediteli marketingu se stali Jan Sadílek a Jaroslav Kotápiš. Oba byli před dvěma lety jmenováni dočasnými marketingovými řediteli, díky jejich úspěchům však vedení společnosti rozhodlo, že je do funkce dosadí natrvalo.

Sadílek je absolventem elektrotechnické fakulty na ČVUT a práv na UK. Do Alzy nastoupil v roce 2014 se zkušenostmi z vlastního e-commerce byznysu.  Z pozice senior display specialisty se postupně vypracoval až na pozici marketingového ředitele.

Kotápiš vystudoval výpočetní techniku na SSPŠ, kariéru v Alze započal v roce 2008 jako telefonní operátor. Po dvou letech přešel do oddělení marketingu, kde do roku 2016 působil na řadě pozic od teamleadera zákaznické péče po manažera produktové redakce.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Alza.cz

Komentáře