Jan Roule posiluje tým Nordic Telecom, bude se starat o expanzi mezi spotřebitele

Z pozice chief commercial officer bude mít Jan Roule na starost retailovou expanzi a nastavení obchodní strategie pro služby Nordic 5G a Nordic TV.

Jan Roule posiluje tým Nordic Telecom, bude se starat o expanzi mezi spotřebiteleSpolečnost Nordic Telecom získala posilu do svého týmu před chystanou aukcí kmitočtů pro sítě páté generace. Jan Roule nově nastoupil na pozici chief commercial officer a bude mít na starost retailovou expanzi a nastavení obchodní strategie.

Jsem si jistý, že díky férovému přístupu můžeme vrátit důvěru v telekomunikace. Mým hlavním cílem bude pokrytí službami pevného internetu 1,3 milionu domácností do konce roku 2020,“ uvedl Jan Roule ke svému jmenování.

Nordic Telecom plánuje do dvou let nabízet služby pevného internetu 330 tisícům zákazníků v rámci celé ČR. Také proto v roce 2017 koupil v aukci velký blok kmitočtů v pásmu 3,7 GHz, na kterém staví síť pro poskytování pevných i mobilních služeb.

Jan Roule dříve pracoval například ve společnosti Radiomobil, kde pomáhal se vstupem mobilního operátora Paegas na trh. Zkušenosti v oblasti telco získal také jako ředitel prodeje rezidentním zákazníkům ve společnosti T-Mobile

Zdroj: Nordic Telecom

Úvodní foto: Nordic Telecom

Komentáře