Jan Pleskot je novým finančním ředitelem 2N Telekomunikace

Pleskot do 2N přichází ze společnosti Wilo Group, dříve působil též v KPMG Česká republika.

Jan Pleskot je novým finančním ředitelem 2N TelekomunikaceSpolečnost 2N Telekomunikace oznámila, že na pozici finančního ředitele jmenovala Jana Pleskota. Jeho cílem bude přispět k dlouhodobému a udržitelnému růstu společnosti.

Pleskot před nástupem do společnosti 2N pracoval jako regionální ředitel finančního oddělení v regionu střední a východní Evropy ve společnosti Wilo Group. Před touto rolí působil jako finanční senior manažer ve společnosti KPMG Česká republika.

Jsem rád, že se mohu připojit ke společnosti 2N, která má výjimečné technologické schopnosti a silnou pozici na trhu. 2N má i přes pandemii zdravý růst a vysoké ambice,“ uvedl Pleskot.

Naše společnost má ambici stát se do roku 2025 jedničkou na trhu interkomů v celém regionu EMEA a USA. Naplnění tohoto cíle podporujeme mimořádnou investicí ve výši 14 % z našeho obratu do oblasti výzkum a vývoje,“ upřesnil generální ředitel 2N Telekomunikace Michal Kratochvíl.

Jan Pleskot je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje sportu, pravidelně se účastní např. závodů typu Spartan Race. Nejraději tráví čas s rodinou a přáteli.

Zdroj: 2N Telekomunikace

Úvodní foto: 2N Telekomunikace

Komentáře