Jan Novák jmenován členem představenstva eD systemu

Změny v čele distributora se dotkly statutárního orgánu i dozorčí rady společnosti. Jan Beneš se přesunul do role člena dozorčí rady eD system a řady představenstva doplnil ředitel nákupu Jan Novák, který ve firmě působí již přes deset let.

Jan Novák jmenován členem představenstva eD systemuSpolečnost eD system oznámila, že ve složení jeho statutárního orgánu došlo v uplynulých dnech k několika změnám. Představenstvo opustil Jan Beneš, který se nově stal členem dozorčí rady distributora. Jeho místo nahradil Jan Novák, ředitel nákupu eD systemu.

Aktuální složení dozorčí rady eD system nyní tvoří tři členové – Martin Štrupl, Dagmar Burdová a Jan Beneš. Statutární orgán firmy se pak skládá z předsedy představenstva Petra Slouky a členů představenstva Martina Lukánka a nově jmenovaného Jana Nováka.

O změnách informoval výkonný ředitel Petr Slouka, který podotknul, že se představenstvo nyní skládá výlučně z manažerů eD systemu, a zároveň nově jmenovaným členům pogratuloval k získaným pozicím ve firmě.

Novák působí ve společnosti již více než deset let, začínal v roce 2011 jako stážista na pozici eD studenta a od té doby prošel pozicemi produktového manažera a business unit manažera, až byl v roce 2018 vybrán jako ideální kandidát na post ředitele nákupu eD system.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře