Jan Macík je obchodním ředitelem IBA CZ

Dosavadní šéf rozvoje obchodu v oblasti hardwaru povýšil na základě svých výsledků do pozice obchodního ředitele celé společnosti. Ve funkci nahradí Aleše Hojku, který ji provizorně vykonával souběžně se svou pozicí generálního ředitele.

Jan Macík je obchodním ředitelem IBA CZSpolečnost IBA CZ oznámila, že s účinností od 12. 6. 2017 jmenovala Jana Macíka do funkce obchodního ředitele. Ze své nové pozice je Macík zodpovědný za celý obchodní tým i kompletní portfolio řešení a služeb společnosti. Jeho cílem bude získání nových zákazníků a rozšíření nabídky.

Jan Macík dosud v IBA CZ působil jako šéf rozvoje obchodu v oblasti hardwaru a do nejvyššího vedení byl jmenován na základě svých výsledků. Na pozici obchodního ředitele vystřídal generálního ředitele společnosti Aleše Hojku, který ji provizorně vykonával po odchodu předchozího šéfa obchodu v roce 2016.

Před nástupem do IBA CZ pracoval Jan Macík více než pět let jako obchodní ředitel pro společnost AB-Store a předtím působil čtyři roky jako key account manager pro Kapsch BusinessCom. Je absolventem Strojní fakulty na ČVUT v Praze, kde získal titul Ph.D.

Zdroj: IBA CZ

Úvodní foto: IBA CZ

Komentáře