Jan Krob vede bezpečnostní divizi Accenture pro ČR, SR, Rumunsko a Maďarsko

Krob má za sebou dekádu strávenou na různých pozicicích ve společnosti KPMG, realizuje se rovněž v neziskové asociaci ISACA. V Accenture povede regionální tým pro Českou republiku, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko.

Jan Krob vede bezpečnostní divizi Accenture pro ČR, SR, Rumunsko a MaďarskoSpolečnost Accenture oznámila, že pověřila Jana Kroba vedením své divize Accenture Security. Jeho prvním úkolem bude vytvoření regionálního týmu pro Českou republiku, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko.

Krob do Accenture přináší zkušenosti s prací v IT jak na poradenské straně, tak i na straně podniků. Deset let pracoval na několika pozicích ve společnosti KPMG a byl plně zodpovědný za IT poradenský tým.

Téměř pět let je pak členem řídícího výboru ISACA Czech, celosvětové neziskové asociace 140 tisíc odborníků ze 180 zemí, která pomáhá podnikovým a informačním lídrům řídit rizika spojená s informacemi a technologiemi.

Jsem velmi rád, že jsem se stal součástí Accenture Security. Věřím, že rozsáhlé znalosti a zkušenosti mohou společnostem v našem regionu pomoci řešit problémy kybernetické bezpečnosti chytře a včas,“ uvedl ke jmenování Jan Krob.

Zdroj: Accenture

Úvodní foto: Accenture

Komentáře