Jan Klička je šéfem logistiky v Alze

Teprve třicetiletý ředitel pro logistiku naváže na práci svého předchůdce Rudolfa Žůrka, který odchází do DPD. Jeho prioritou bude vybudování nového logistického centra pro Evropu.

Jan Klička je šéfem logistiky v AlzeRudolf Žůrek odchází do DPD a uvolňuje tak místo šéfa logistiky ve společnosti Alza.cz. Do uvolněného křesla usedne Jan Klička (30), který se bude v předním českém e-shopu starat o řízení skladů a přepravy zboží.

Prioritou pro následující období bude plánování a realizace dalšího logistického centra nové generace pro Evropu, rozvoj služeb spojených s doručením pro naše zákazníky nejen v ČR a SK, ale i významné posílení v okolních státech,“ uvedl Klička.

Klička do společnosti nastoupil v roce 2012 a postupně se vypracoval z procesního logistika a manažera na pozici ředitele. Podobně jako nový šéf personalistiky Marek Premus představuje „mladou krev“ vybranou a připravenou svým předchůdcem.

Jan Klička vystudoval Chemicko-inženýrskou fakultu na VŠCHT. Je ženatý, miluje novinky v oblasti smart technologií a je vášnivý řidič. Ve volném čase se věnuje svému psovi, kondičnímu plavání, turistice a lyžování.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Alza.cz

Komentáře