Jan Denemark a Marek Kocák posílili tým společnosti KPC Group

Denemark nastoupil na pozici account executive a bude se starat o české zákazníky z finančního sektoru. Dosud působil ve funkci generálního ředitele společnosti Arbes Technologies. Kocák se bude z pozice junior executive client managera starat o benchmarky a analytiku.

Jan Denemark a Marek Kocák posílili tým společnosti KPC Group



Společnost KPC Group, zástupce globální analytické agentury Gartner pro ČR a SR, oznámila příchod dvou nových posil. Tou první je Jan Denemark (vlevo), který se ujal pozice account executive a bude zodpovědný především za spolupráci se zákazníky v oblasti finančního sektoru na českém trhu.

Denemark přechází do KPC-Group ze společnosti Arbes Technologies, kde od roku 2013 působil na pozici generálního ředitele a by zodpovědný především za inovace a rozvoj stávajících a nových produktů a služeb a vytvoření ucelené nabídky pro tuzemský i zahraniční trh.

Gartner je pro mne synonymem profesionálních objektivních analýz, doporučení, průzkumů a znalostí v oblasti ICT. Klientům Gartneru budu tak prezentovat produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, které zejména v dnešní době digitálních transformací a velkých IT výzev získávají na významu,“ uvedl Denemark.

Další posilou je Marek Kocák (vpravo), který nastoupil v září na pozici junior executive client manager. Ve své nové funkce se bude věnovat především benchmarkům a analytice.

Zdroj: KPC Group









Úvodní foto: KPC Group

Komentáře