Jan Cejthamr vede české zastoupení společnosti OrCam Technologies

Cejthamr dříve sbíral pracovní zkušenosti ve společnostech Essilor nebo Roav, nyní bude dohlížet na rozvoj prodeje zařízení OrCam MyEye 2 pro zrakově postižené na českém trhu.

Jan Cejthamr vede české zastoupení společnosti OrCam TechnologiesSpolečnost OrCam Technologies, zaměřující se na osobní nositelné technologie založené na umělé inteligenci, oznámila, že jejím novým lokálním zástupcem pro český trh se stal Jan Cejthamr.

Cejthamr dle OrCamu nasbíral více než pět let zkušeností jako manažer prodeje v mezinárodních společnostech na poli pomůcek pro korekci vidění,pracoval například pro Essilor či Roav. Nyní se bude starat o prodej české verze zařízení OrCam MyEye 2.

Jan je energický manažer zaměřený na výsledky, s vysoce relevantními zkušenostmi s prodejem, marketingem a zákaznickým servisem, které výrazně přispějí k naplnění cílů společnosti OrCam,” uvedl Irie Meltzer, director of business development pro střední a východní Evropu ve společnosti OrCam Technologies.

Podle Meltzera je misí firmy pomáhat nevidomým a slabozrakým. „Český trh je pro nás velmi důležitý a jsme rádi, že vysoce vyvinutý český sociální systém dokáže tělesně postiženým zajistit ty nejlepší asistenční pomůcky,” dodal.

Velmi si vážím možnosti uplatnit a rozšířit svoje zkušenosti s úspěšným rozvojem distribučních kanálů a zvyšování prodeje právě na poli zdravotní péče,” řekl ke jmenování Cejthamr.

Zařízení OrCam MyEye 2 je určeno zrakově postiženým a lidem s potížemi při čtení. Dle výrobce v reálném čase čte tištěné a digitální texty a díky AI si pamatuje obličeje a k nim přiřazená jména či rozpoznává bankovky.

Zdroj: OrCam Technologies

Úvodní foto: OrCam Technologies

Komentáře