Jakub Šujanský a Tomáš Michálek rozšířili obchodní tým Novicomu

Šujanský ve společnosti zastává funkce partner sales representative a Michálek nastoupil na pozici customer care representative. Jejich hlavním úkolem je poskytování podpory partnerské síti, respektive zákazníkům.

Jakub Šujanský a Tomáš Michálek rozšířili obchodní tým NovicomuSpolečnost Novicom rozšířila zkraje roku 2018 svůj tým o Jakuba Šujanského, který z pozice partner sales representative poskytuje podporu vybraným partnerům Novicomu, a Tomáše Michálka, jehož hlavní pracovní náplní na pozici customer care representative je péče o zákazníky.

Jakub Šujanský má v Novicomu na starost péči o partnery a distribuci v České republice a Polsku. Během předchozí kariéry působil například jako sales manager ve společnostech Beko Engineering a Graitec, ve kterých se zabýval prodejem a dodávkou CAD řešení.

Tomáš Michálek se v Novicomu stará o service desk a podporu zákazníků. V IT sektoru se pohybuje od roku 1993, kdy se stal obchodníkem ve firmě Heartware CS. Od roku 1998 se aktivně zajímá o procesní standardy na poskytování služeb technické podpory, naposledy pak působil 13 let ve společnosti Alliance Healthcare.

Zdroj: Novicom

Úvodní foto: Novicom

Komentáře