Jacques-Edouard Gueden je novým viceprezidentem Xeroxu pro EMEA

Ve své roli, kterou dočasně zastával již od září 2020, se Gueden plánuje zaměřovat na zvýšení povědomí o společnosti a výnosů pro stávající i nové technologie Xeroxu, jako je napříkad průmyslové IoT.

Jacques-Edouard Gueden je novým viceprezidentem Xeroxu pro EMEASpolečnost Xerox oznámila, že jmenovala Jacquesa-Edouarda Guedena výkonným viceprezidentem a provozním ředitelem pro Evropu, Střední východ a Afriku (státy EMEA). Tuto roli již dočasně zastával od konce září 2020. Podřízen je generálnímu řediteli Xeroxu Johnu Visentinovi.

Jacques-Edouard bude odpovědný za týmy společnosti Xerox v Evropě, na Středním východě a v Africe, které mají uvést na trh celé portfolio produktů, služeb a softwaru společnosti Xerox novým i stávajícím klientům a partnerům,“ řekl Visentin.

Gueden působil během své kariéry na různých vedoucích pozicích v oblasti prodeje a marketingu, ve kterých postupně získával větší zodpovědnost. Naposledy pracoval jako provozní ředitel pro oblast Francie, Belgie a Lucemburska, předtím také jako senior viceprezident Business Operations pro státy EMEA.

Ve státech EMEA se blíže zaměříme na zvýšení povědomí o společnosti a výnosů pro stávající i nové technologie Xerox včetně softwaru, financování a inovací, jako jsou 3D tisk kovem a průmyslový internet věcí,“ nastínil Gueden.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: Xerox

Komentáře