Ivo Kramoliš vede divizi služeb v česko-slovenském Microsoftu

Kramoliš byl jmenován k 1. 10. 2016 a jeho úkolem je vést digitální tranformaci velkých podniků a státní správy v oblasti služeb. Do Microsoftku přešel z IBM, kde působil jako partner pro podnikové služby.

Ivo Kramoliš vede divizi služeb v česko-slovenském MicrosoftuČesko-slovenská pobočka Microsoftu oznámila, že k 1. 10. 2016 jmenovala Iva Kramoliše do vedení divize služeb. Kramoliš v této roli zodpovídá za digitální transformaci v oblasti služeb pro velké podniky a státní správu, řízení zákaznické zkušenosti, vytváření inovativních scénářů a nových obchodních příležitostí.

Ivo Kramoliš si do Microsoftu přinesl bohaté zkušenosti z poradenství, které získal během svého působení ve střední a východní Evropě ve společnostech IBM, Lundegaard, SAP a Siemens. Naposledy působil jako partner v divizi globálních podnikových služeb společnosti IBM pro Českou republiku a Slovensko.

Microsoft stál u zrodu dnešní stále rychleji se rozvíjející digitální ekonomiky a jsem rád, že mohu uplatnit své zkušenosti a podílet se na digitální transformaci ekonomiky v našem regionu,“ uvedl Kramoliš ke svému jmenování.

Ivo Kramoliš je absolventem MÚVS ČVUT, Sheffield Hallam University a Nottingham Trent University – BIBS. Kromě angličtiny ovládá němčinu, polštinu a ruštinu. Ve volném čase se věnuje rodině a pak zejména sportovnímu létání, je držitelem licence soukromého pilota.

Zdroj Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře