Ivo Kramoliš posiluje mezinárodní obchod společnosti Clever Monitor

Kramoliš bude mít v Clever Monitoru na starosti budování globální obchodní strategie, spolupráci na řízení obchodních týmů v Evropě i v zámoří a dohled nad veškerými pobočkami společnosti. V minulosti působil ve společnostech Siemens, IBM, Sap nebo Microsoft.

Ivo Kramoliš posiluje mezinárodní obchod společnosti Clever MonitorTechnologická společnost Clever Monitor oznámila, že zahajuje spolupráci s Ivem Kramolišem. V Clever Monitoru bude dohlížet na budování globální strategie, řízení obchodních týmů v Evropě i v zámoří a provoz všech poboček společnosti.

Po úspěchu na českém trhu rozšiřujeme svá působiště i do dalších částí světa. Ivo má mnoho zkušeností z nadnárodních firem, které budou hrát velkou roli právě v zahraniční expanzi,“ těší se na spolupráci Jan Svoboda, CEO společnosti Clever Monitor.

Kramoliš má pracovní zkušenosti ze společností Siemens, IBM, SAP či Microsoft. Hovoří pěti jazyky, je absolventem Karlovy univerzity v Praze. Titul MBA získal z univerzity v Sheffieldu, titul MSc pak z univerzity v Nottinghamu.

Zdroj: Clever Monitor

Úvodní foto: Clever Monitor

Komentáře