Itelligence od dubna mění název na NTT DATA Business Solutions

Od změny značky si společnost slibuje především posílení pozice v segmentu větších podniků a usnadnění spolupráce na mezinárodních projektech.

Itelligence od dubna mění název na NTT DATA Business SolutionsSpolečnost itelligence, globální partner společnosti SAP, oznámila, že od 1. 4. 2021 bude působit pod novým firemním názvem NTT DATA Business Solutions. Firma přitom vystupuje jako součást skupiny NTT DATA již od roku 2013.

Rebranding nám přinese významný užitek – plánujeme vytvoření dalších pracovních míst a současně díky transformaci také rozšířit možnosti našich stávajících, ale i budoucích pracovníků pro mezinárodní kariéru,“ říká Martin Koníček, CEO společnosti NTT DATA Business Solutions pro Českou republiku.

NTT DATA Business Solutions zůstane samostatnou entitou v rámci skupiny NTT s ústředím v německém Bielefeldu. V čele společnosti nadále zůstává generální ředitel Norbert Rotter, v celosvětovém měřítku se nemění ani stávající představenstvo a tým ředitelů.

V roli CEO pro Českou republiku zůstane dosavadní ředitel itelligence Martin Koníček. Veškeré smlouvy se zákazníky, partnery a poskytovateli služeb přidruženými ke skupině pak zůstanou v platnosti.

Díky renomé značky NTT DATA očekáváme, že se posílí i naše role v segmentu velkých firem a institucí,“ doplňuje Norbert Rotter, generální ředitel NTT DATA Business Solutions.

Zdroj: NTT DATA Business Solutions

 

Úvodní foto: © SuriyaPhoto - Fotolia.com

Komentáře