IT Trade je výhradním distributorem komponentů a příslušenství SilverStone

Distributor rozšiřuje svou nabídku o produkty tchajwanského výrobce SilverStone. V portfoliu mu díky exkluzivnímu kontraktu přibyly PC skříně, chlazení a další komponenty a příslušenství k počítačům.

IT Trade je výhradním distributorem komponentů a příslušenství SilverStoneDistributor IT Trade oznámil, že uzavřel smlouvu se společností SilverStone na exkluzivní distribuci jejích produktů na území České republiky.

Kontrakt platí pro celé portfolio společnosti, které zahrnuje PC skříně, chladicí komponenty, úložiště, příslušenství a další produkty.

SilverStone je tchajwanská firma založená roku 2003. Složení jejího portfolia je velmi podobné konkurenčním značkám typu Zalman nebo Cooler Master, které má IT Trade rovněž v portfoliu.

IT Trade nabízí produkty značky SilverStone od v poloviny května 2016. V nabídce se momentálně nachází 350 položek z oblasti PC komponentů a příslušenství. Jako kontaktní osobu pro zájemce distributor uvádí svého marektingového manažera Luďka Mareše (mares@ittrade.cz).

Zdroj: IT Trade

Úvodní foto: IT Trade, SilverStone

Komentáře