IT Trade je výhradním distributorem designového propojovacího kabelu InCharge

V portfoliu společnosti se objevil krátký kabel InCharge s rozhraním microUSB nebo Lightning pro dobíjení prakticky jakéhokoliv zařízení s Androidem nebo iOS.

IT Trade je výhradním distributorem designového propojovacího kabelu InChargeSpolečnost IT Trade se stala jediným českým autorizovaným distributorem očekávané „vychytávky“ v podobě krátkého propojovacího kabelu InCharge dostupného ve verzi Micro USB i Lightning. Novinka v sobě spojuje design a užitečnost a umožní dobíjení mobilního zařízení přes USB.

Ambiciózní projekt InCharge, který prostřednictvím crowdfungingu posbíral na svůj rozjezd téměř půl milionu dolarů, vyplnil díru na trhu a je určen nejen pro odpůrce těžkých powerbank a zamotaných neskladných kabelů.

InCharge je lehký a ve složeném stavu měří necelé čtyři centimetry, což z něj dělá nejmenší nabíjecí kabel na světě. Navíc je osazen dvěma magnety N52 v obou konektorech, takže lze zavěsit například na klíče a nosit ho tak stále u sebe.

IT Trade bere svůj slib sledovat novinky v IT příslušenství vážně, takže od první chvíle byl InCharge v našem hledáčku,“ dodal spokojený produktový manažer Tomáš Hort.

Zdroj: IT Trade

Úvodní foto: Incharge.rocks

Komentáře