IT Trade je distributorem značky Zalman, chystá i Cooler Master (aktualizováno)

Nově oznámený kontrakt platí pro český a slovenský trh. Zákazníci IT Trade mohou díky nic nakupovat PC komponenty, herní periferie, mobilní příslušenství a další produkty obou značek. Kontrakt s Cooler Master je před podpisem.

IT Trade je distributorem značky Zalman, chystá i Cooler Master (aktualizováno)Aktualizováno 21. 3. 2016 (upřesněn kontrakt s Cooler Master):

Společnost IT Trade se počátkem roku 2016 stala distributorem značky Zalman na českém a slovenském trhu. Distributor podle svých slov reaguje na dlouhodobější požadavky resellerů.

Zalman má v portfoliu podobné komponenty společně s herními periferiemi a dalšími produkty.

V jednání a s pravděpodobností těsně před podpisem druhé strany je také kontrakt na chlazení a další komponenty Cooler Master, které již IT Trade zařadil do portfolia.

Cooler Master nabízí chlazení, zdroje nebo skříně pro PC společně se sortimentem příslušenství pro mobilní zařízení. 

Nové kontrakty s Cooler Master a Zalman zásadně posílí naší nabídku skříní, zdrojů, chladičů, chladících podložek, ale i profesionálních herních klávesnic, myší a jiných periférií, čímž můžeme ještě lépe uspokojit zvyšující se poptávku po těchto komponentech u našich zákazníků,“ uvedl produktový manažer Tomáš Hort (kontaktovat ho můžete na hort@ittrade.cz).

Zdroj: IT Trade, ChannelWorld, Cooler Master

Úvodní foto: Cooler Master, IT Trade, Zalman

Komentáře