IT lídři se opět potkají na CIO Summitu IDC ve Vídni

Konference CIO Summit, organizovaná mezinárodní analytickou a poradenskou společností IDC, se uskuteční 10. - 11. 4. 2014.Konference nabízí ředitelům IT možnost diskutovat o škále témat souvisejících s podnikovým IT, od strategických otázek současnosti až po vize budoucnosti. Akce se bude opět konat v hotelu Ritz-Carlton ve Vídni.

Program dalšího ročníku CIO Summit se zaměřuje na obchodně orientovaná témata, IT jako zdroj příjmů, vzdělávání budoucích vedoucích pracovníků a vytváření propojenějších a efektivnějších vztahů s ostatními CxO v organizaci.

Dalším tématem bude vývoj technologií třetí platformy z pohledu cloud computingu, mobility, big data a sociálních sítí.

„CIO Summit umožní vedoucím IT pracovníkům diskutovat o budoucím směřování oboru, sdílet zkušenosti a bavit se o nových výzvách, které nás čekají,“ říká Jan Široký, regionální ředitel IDC pro střední a východní Evropu. "Kromě obchodní a technologické části budou mít účastníci možnost navazovat neformální vztahy s kolegy z celého regionu."

CIO Summit přivítá významné řečníky, včetně švédského filozofa a politického aktivisty Alexandra Barda nebo Marka Gallaghera ze světa Formule 1 a bývalého generálního ředitele společnosti Cosworth.

Summit bude vysoce interaktivní, postavený na formátu panelových diskusí. Diskuse budou řídit panelisté ze společností Ikea, Danone, OMV, Orange, Porsche, SaxoBank a dalších předních společností.

Zdroj: IDCKomentáře