IS4 vás zve na partnerskou konferenci zaměřenou na bezpečnost

Těšit se můžete na uvedení divize CyberSecurity společnosti Rohde & Schwarz na česko-slovenský trh, prezentace Bitdefenderu, IoT, řešení Artec pro big data, Arcserve, Communitake a CoSoSys.

IS4 vás zve na partnerskou konferenci zaměřenou na bezpečnostSpolečnost IS4 Security vás zve na partnerskou konferenci, která se koná 1. 6. 2016 ve školicích prostorách na adrese Jordánská 391, Praha 9.

Registrujte se na webu IS4

Vystoupí zde Alexandre Christophe ze společnosti Rohde & Schwarz s prezentací Pravá Cybersecurity, kde se dozvíáte jak ochránit nejen kritické infrastruktury next generation firewallem a zašifrovat síťový provoz.

V přednášce Reného Pospíšila se dozvíte nejnovější informace k roadmapě Bitdefender Gravity Zone, nehrycleji rostoucímu bezpečonstnímu řešení na našem i globálním trhu.

Prezentace na téma Šílený (a děsivý) stav internetu věcí vám přiblíží explozi připojenýc zařízení a jejich ohrožení.

Ramon Gonzales vám v přednášce Artec EMA/Vstor Big data je trhák ukáže, jak získat nadvládu nad exponenciálním růstem dat a zároveň, jak ukládat a získávat data do a z garantovaného archivu rychle, jednoduše a efektivně.

Přednáška Milana MOttla na téma Nová generace ochrany datArcserve UDP vás naučí, jak pokrýt hybridní prostředí s globální deduplikací dat.

Bezpečnosti mobilů trochu jinak bude mluvit Eylam Tamary v přednášce izraelské společnosti Communitake. Dozvíte se více o vizionářské platformě pro ochranu a správu mobilních zařízení.

Zdroj: IS4 Security
Úvodní foto: IS4 Technologies

Komentáře