Ipex přenechal PCV Computers distribuci značky Grandstream v ČR

Důvodem kroku je potřeba užší specializace na činnost integrátora komunikačních řešení. PCV Computers přebírají distribuci včetně zodpovědnosti za reklamace již dodaných zařízení.

Ipex přenechal PCV Computers distribuci značky Grandstream v ČRSpolečnost Ipex oznámila, že se dohodla s PCV Computers o předání distribuce značky společnosti Grandstream v České republice.

Produkty Grandstreamu ze segmentů IP telefonie a IP kamer tak rozšíří portfolio PCV Computers, zatímco Ipex se zaměří na posilování své pozice integrátora telekomunikačních řešení s důrazem na cloud a mobilitu. Krok vysvětluje Ipex potřebou užšího zaměření svého působení.

Rostoucí potřeby našich klientů v řešení byznys komunikací a poskytování on-line služeb vyžadují maximální specializaci. Proto jsme uzavřeli dohodu se společností PCV Computers, pro kterou je prodej a servis hardware hlavní činností,“ uvedl k předání distribuce Jiří Mazal, obchodní ředitel Ipexu.

IP telefonii používáme s VOIPEX komunikační platformou a IP telefony Grandstream, jsme s řešením a produkty dobře seznámeni,“dodal Jan Duda jednatel PCV Computers.

Servisní středisko PCV Computers v rámci dohody převezme veškeré případné reklamace již dodaných zařízení.

Zdroj: Ipex

Úvodní foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Komentáře