Inveo kupuje podíl v RiverBitu a získává jeho prediktivní řešení

Díky akvizici 34% podílu ve společnosti RiverBit získá akcelerátor Inveo analytické řešení schopné automaticky předpovídat poptávku a optimalizovat procesy napříč organizacemi v oblastech maloobchodu, velkoobchodu a průmyslu.

Inveo kupuje podíl v RiverBitu a získává jeho prediktivní řešeníSpolečnost Inveo oznámila, že získala 34% podíl ve společnosti RiverBit, která zajišťuje automatickou předpověď poptávky a optimalizaci firemních procesů včetně marketingu, logistiky, zásobování, skladového hospodářství a dalších odvětví.

Inveo uvádí, že řešení od RiverBitu dokáže zvýšit dostupnost zboží, eliminovat odpisy skladových zásob a umožnit efektivnější plánování i cenovou politiku. Předpověď zohledňuje sezonní trendy a je postavena na analýze velkých dat.

Od akvizice si Inveo slibuje rozšíření své nabídky o komplexní řešení umožňující obchodníkům pružně reagovat na situaci na trhu. Řešení vychází z napojení na stávající systémy a je vždy uzpůsobeno na míru konkrétnímu zákazníku.

RiverBit byl založen v roce 2012 a působí v České republice, Slovensku a Polsku. Souhrnný roční obrat automaticky generovaných objednávek u zákazníků v současnosti činí více než 2 miliardy eur.

Zdroj: Inveo

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře