Invea-Tech oznámila rozdělení na dvě samostatné firmy

K 1. 10. vzniknou společnosti Flowmon Networks a Netcope Technologies. Důvodem je snaha o rychlejší rozvoj produktových linií na globálním trhu. Pro partnery a zákazníky se s rozdělením společnosti nemá nic změnit.

Invea-Tech oznámila rozdělení na dvě samostatné firmySpolečnost Invea-Tech oznámila, že se k 1. 10. 2015 rozdělí na dvě samostatné firmy. První ponese název Flowmon Networks a bude ji tvořit ta část firmy, který vyvíjí řešení Flowmon pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí.

Druhá společnost se bude jmenovat Netcope Technologies a převezme aktivity Invea-Techu v oblasti vývoje síťových karet a aplikací pro hardwarovou akceleraci.

Cílem rozdělení společnosti je umožnit rychlejší rozvoj obou produktových linií na globálním trhu. Obě společnosti v současnosti pracují na tvorbě nových identit, které mají zjednodušit komunikaci obou značek na trhu a zvýšit jejich marketingovou sílu. Složení týmů a většina kontaktních údajů zůstává beze změny.

Pro naše partnery a zákazníky se rozdělením Invea-Tech nic nemění. Smlouvy i doposud platné podmínky zůstávají beze změn a automaticky přechází v rámci projektu štěpení,“ ujišťuje Petr Špringl, obchodní ředitel řešení Flowmon pro Českou republiku.

Invea-Tech začala v roce 2007 jako technologický start-up v Jihomoravském inovačním centru. Díky technologiím, které vyvíjí mimo jiné ve spolupráci s vědeckým sdružením CESNET, se jí podařilo uspět na českém trhu i v zahraničí a účastnit se řady evropských technologických projektů.

Zdroj: Invea-Tech

Úvodní foto: Invea-Tech

Komentáře