Internet CZ vydává bezplatnou elektronickou příručku on-line marketingu

Nový Forpsi e-book nabízí dvanáct kapitol, které čtenáře seznámí s řadou aspektů on-line marketingu, SEO a webových prezentací.

Internet CZ vydává bezplatnou elektronickou příručku on-line marketinguSpolečnost Internet CZ oslovila jedenáct odborníků z oblasti on-line marketingu a jejich společnými silami vznikl Forpsi e-book, který si nyní mohou zájemci stáhnout zdarma.

E-book nabídne obsahuje dvanáct kapitol z různých oblastí digitálního marketingu a podle Internet CZ jej ocení majitelé webů a e-shopů, kteří chtějí zlepšit výkon svých webů, nebo majitelé menších a středních firem, kteří chtějí inovovat své webové prezentace.

Čtenáři se například dozvědí, jaké nejčastější chyby dělají majitelé webů v SEO, na co si dát pozor při spolupráci se SEO konzultantem nebo agenturou. jak optimalizovat web pro mobilní přístupy, základy e-mailingu, jak pracovat s Google Analytics nebo jako rozumět svému publiku

E-book si můžete stáhnout na webu www.forpsi.com/ebook, stažení je podmíněno tím, že se s Internet CZ podělíte o svou mailovou adresu a osobní údaje.

Zdroj: Internet CZ

Úvodní foto: © N-Media-Images - Fotolia.com

Komentáře