Intel Security dále posiluje svůj Intel Security Partner Program

Proměna programu vstupuje do druhé fáze a přidává nové prvky, které mají zvýšit ziskovost a usnadnit resellerům a distributorům spolupráci s Intel Security.

Intel Security dále posiluje svůj Intel Security Partner ProgramIntel Security (dříve McAfee) oznámilo vstup programu Intel Security Partner Program do druhé fáze. Ta první začala v říjnu 2014 v souvislosti s přejmenováním společnosti na současný název. Celkově má proměna programu trvat přibližně 18 měsíců a definitivně má být završena až v roce 2016.

Druhá fáze proměny má za úkol do programu přinést inovace a investice za účelem dosažení vyšší ziskovosti pro partnery. Intel Security toho chce dosáhnout následujícími novinkami:

  • Odstranění odstupňovaných cen – Díky tomuto kroku má být společnost schopna přesunout zdroje a soustředit se na ziskovější řešení, která partnerům zvýší marže.

  • Lepší registrace obchodů – Partneři si mohou (v závislosti na dosažené partnerské úrovni) zaregistrovat obchody tak, aby se o jednu obchodní příležitost mohl ucházet vždy jen jeden partner. Nově k tomu poslouží jednotný registrační formulář.

  • Nový teamingový plán – Intel Security bude investovat do resellerů, kteří k obchodům poskytují přidanou hodnotu. Plán počítá se zjednodušením schvalovacího procesu, zvýšením ziskovosti a ochranou obchodu.

  • Lepší věrnostní výhody – Partneři získají výhodu prostřednictvím slev, které se budou zvyšovat spolu s dosaženou úrovní. Zároveň budou automaticky odměňováni za obnovování certifikace.

Naším cílem je být pro partnery dodavatelem bezpečnostních řešení číslo jedna. Abychom toho mohli docílit, musíme jim poskytnout flexibilní a výdělečné programy, které dokáží držet krok s tím, jak se vyvíjejí potřeby zákazníků i obchodní modely partnerů,“ uvedla k novinkám Lisa Matherlyová , šéfka globálních programů Intel Security.

Zdroj: IDG News Service
Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře