Ingrid Miškovská vede spotřebitelský segment v česko-slovenském Microsoftu

Miškovská pracuje v Microsoftu od roku 2012, dříve působila dlouhá léta ve společnosti Philips. Na pozici ředitelky pro spotřebitelský segment vystřídala Kristinu Michalsky, která přechází do německé pobočky společnosti.

Ingrid Miškovská vede spotřebitelský segment v česko-slovenském MicrosoftuSpolečnost Microsoft Česká republika a Slovensko představila novou členku svého vedení. Stala se jí Ingrid Miškovská, která k 1. 5. 2017 nastoupila na pozici ředitelky pro spotřebitelský segment.

Ve své nové roli bude zodpovědná za řízení obchodních, marketingových a produktových týmů v segmentu prodeje pro koncové zákazníky a úzkou spolupráci s výrobci zařízení a lokálními partnery.

V pozici ředitelky spotřebitelského segmentu vystřídala Kristinu Michalsky, která povede jeden z obchodních týmů v německé pobočce Microsoftu.

Ingrid Miškovská je absolventkou Ekonomické univerzity v Bratislavě a ve společnosti Microsoft pracuje od roku 2012. Předtím působila dvacet let ve spotřebitelském segmentu, z toho většinu času ve společnosti Philips.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře