Ingram Micro začíná na českém a slovenském trhu nabízet klasickou volume distribuci

Distributor přichází na český trh s tradiční distribucí široké škály IT produktů včetně osobních zařízení, síťového hardwaru, serverů, softwaru, bezpečnostních řešení, příslušenství a dalších. Celkem nabídne 100 tisíc produktů od více než 200 výrobců.

Ingram Micro začíná na českém a slovenském trhu nabízet klasickou volume distribuciSpolečnost Ingram Micro Czech Republic oznámila, že rozšiřuje svůj záběr o klasickou volume distribuci a její portfolio nově nabídne produkty z oblasti klasického IT.

Ingram uvádí, že disponuje distribučními kontrakty s více než 200 výrobci a ve své nabídce má přes 100 000 dostupných produktů. Rozsahem skladů má řadit mezi největší ITC logistická centra v Evropě a svým zákazníkům navíc poskytuje kompletní podporu.

Distributor bude pro obsluhu místních trhů používat centrální evropský sklad v Německu i lokální centrum v Hradci Králové. Dopravu obstarají společnosti UPS, DHL, TNT a Geis.

Reselleři mohou pro začátek očekávat dodací lhůty od 1 do 4 dní, Ingram však podle svého vyjádření pracuje na tom, aby v ČR dodával vše do 24 hodin a v SR do 48 hodin.

Ingram dále uvádí, že veškeré prodeje standardně reportuje svému centrálnímu týmu v Mnichově, který tato data integruje do komplexních reportů pro jednotlivé výrobce. 

Reselleři se proto do budoucna nemají obávat, že by se jejich lokální nákupy přes Ingram nezapočítaly do partnerských programů výrobců, jejichž jsou účastníkem.

Zdroj: ChannelWorld, Ingram Micro

Úvodní foto: © maxoido - Fotolia.com

Komentáře