Ingram Micro v Evropě vybuduje dvě nová centra školení a podpory pro kyberbezpečnost

Ingram Micro zřídí nová centra školení a podpory (centre of excellence) ve východní Evropě a v Nizozemsku. Jedná se o další krok společnosti prosadit se v regionu EMEA jako přední dodavatel specializovaných kyberbezpečnostních řešení.

Ingram Micro v Evropě vybuduje dvě nová centra školení a podpory pro kyberbezpečnostSpolečnost Ingram Micro oznámila významné rozšíření svého podnikání v oblasti kyberbezpečnosti v regionu západní a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky. Chce zde upevnit svoji pozici předního dodavatele specializovaných bezpečnostních řešení.

Pro zajištění odpovídající podpory zákaznické a partnerské sítě Ingram Micro zřídí dvě centra školení a podpory (COE) v oblasti kyberbezpečnosti, která budou poskytovat specializovaná školení, podporu, řízené služby či poradenství.

Ke stávajícímu centru v Dubaji tak přibydou i pracoviště ve východní Evropě a v Nizozemsku. Do čela nově zřízené kyberbezpečnostní divize pro celý region EMEA se postaví seniorní viceprezident společnosti Ali Baghdadi.

Chystáme se úzce spolupracovat v našimi kolegy z jiných regionů a sdílet osvědčené postupy a strategie, jak pomáhat partnerům prosadit se na tomto vysoce hodnotném trhu,“ uvedl Baghdadi.

Baghdadi rovněž dodal, že jeho divize bude využívat Cloud Marketplace vyvinutý Ingramem Micro, což umožní zákazníkům získávat bezpečností řešení na bázi předplatného.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: © arahan - Fotolia.com

Komentáře