Ingram Micro spustí službu Cloud Marketplace ve 170 zemích

Distributor chce být světovým agregátorem cloudových služeb.

Ingram Micro spustí službu Cloud Marketplace ve 170 zemíchDistributor Ingram Micro oznámil, že celosvětově zpřístupní svou službu Cloud Marketplace, dosud dostupnou pouze v regionu Severní Ameriky. Služba bude nově dostupná v přibližně 170 zemích světa a povede ji víceprezident pro cloud computing Nimesh Dave.

Rozšíření služby do celého světa umožnila podle Nimesha Davea nedávná akvizice kanadské společnosti SoftCom a spuštění nové automatizační platformy. Ingram Micro se nyní podle Nimeshe dostal do pozice významného agregátora cloudových služeb.

Cloud Marketplace umožňuje firmám procházet nabídky, nakupovat, zavádět a spravovat širokou škálu cloudových řešení. V současnosti má obsahovat 200 řešení od 70 výrobců a s globálním rozšířením mají být představeny nové služby pro cloudovou správu.

Distributor plánuje zveřejnit některé z nich na každoročním setkání Ingram Micro Cloud Summit, které se bude konat 8. 4. v Los Angeles.

Příležitosti spojené s cloudovými službami celosvětově rychle rostou. Strategií Ingramu coby globální organizace je příklon k technologiím budoucnosti,“ uvedl Nimesh Dave k nové iniciativě.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře