Ingram Micro spouští platformu IoT Marketplace na podporu internetu věcí

Platforma zaměřená na internet věcí nabídne širokou škálu řešení a technologických balíčků pro podporu prodeje, nasazení řešení a školení v oblasti IoT. Nastíní i konkrétní případy využití v klíčových vertikálách.

Ingram Micro spouští platformu IoT Marketplace na podporu internetu věcíSpolečnost Ingram Micro ohlásila spuštění platformy pro prodej řešení internetu věcí (IoT) s názvem IoT Marketplace. Platforma nabídne širokou škálu řešení, sad a komponentů IoT od řady dodavatelů.

Tato komplexní platforma poskytuje přístup k odborným znalostem, zkušenostem a podpůrným technologickým balíčkům pro úspěšné uvádění na trh, prodej a podporu řešení IoT,“ vysvětluje Eric Hembree, ředitel divize IoT v Ingramu Micro.

Platforma nabídne i přístup k množství prostředků pro podporu prodeje, nasazení řešení a školení v oblasti internetu věcí. Portfolio nabídky se orientuje na klíčové vertikály (zemědělství, město, stavebnictví, zdravotnictví, logistika, výroba a maloobchod).

Ingram Micro zároveň poskytne zdroje pro usnadnění hodnocení, návrhu, nasazení a správy řešení IoT. Nechybí ani odborná školení pro aspirující experty na internet věcí.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: Jakub Jirsák / stock.adobe.com

Komentáře