Ingram Micro spouští cloudové tržiště Ingram Micro Cloud Marketplace

Distributor otevírá nový kanál pro prodej cloudových služeb. Platforma nabídne zákazníků řešení od předních světových výrobců včetně Microsoftu nebo IBM.

Ingram Micro spouští cloudové tržiště Ingram Micro Cloud MarketplaceDistributor Ingram Micro Czech Republic rozšiřuje své portfolio o cloudová řešení a představuje vlastní on-line tržiště Ingram Micro Cloud Marketplace. V rámci této platformy zajistí zákazníkům kompletní cloudové služby a optimalizaci datacenter.

Ingram Micro Czech Republic chce svým partnerům podle svých slov nabídnout nástroj, který vychází z nejnovějších trendů informačních technologií a přinášejí mnoho výhod pro provoz a organizaci.

V nabídce platformy, která se stále rozvíjí, se nachází řešení předních světových výrobců. Zákazníci zde najdou například cloudovou nabídku od Microsoftu včetně Azure a Office 365 stejně jako portfolio IBM Bluemix.

Reselleři Ingramu z České republiky se mohou s novým tržištěm seznámit na webu ingrammicrocloud.cz nebo se obrátit na produktového manažera Jiřího Kodedu. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Ingram Micro, ChannelWorld

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře