Ingram Micro spojuje síly s Owl Labs, rozšiřuje distribuci Meeting Owl Pro v Evropě

Cílem spolupráce je otevřít distribuci řešení pro komunikaci a spolupráci firmy Owl Labs klíčovým evropským prodejcům. Smlouva platí i pro Českou republiku a Slovensko.

Ingram Micro spojuje síly s Owl Labs, rozšiřuje distribuci Meeting Owl Pro v EvropěSpolečnost Ingram Micro oznámila, že uzavřela partnerskou dohodu s firmou Owl Labs. Nová distribuční smlouva, platná i pro ČR a SR, rozšiřuje dosah Owl Labs po celé Evropě a posiluje tím dostupnost na klíčových evropských trzích.

Řešení Owl Labs se zaměřuje na efektivní komunikaci a spolupráci. Meeting Owl Pro je poháněn technologií AI, která automaticky rozpozná a zaměří toho, kdo právě v místnosti mluví, pomocí zvukových a vizuálních podnětů z 360° kamery.

Aliance usnadní podnikům a vzdělávacím institucím v Evropě přístup k technologii Owl Labs a přispěje tím k udržení a usnadnění jasné a efektivní komunikace se zaměstnanci nebo studenty bez ohledu na jejich umístění,“ uvádí Frank Weishaupt, CEO Owl Labs.

S rostoucí popularitou vzdálené a flexibilní práce roste poptávka po produktech a službách, které pomáhají produktivitě a umožňují vzdáleným týmům efektivně komunikovat. Těšíme se na splnění této poptávky prostřednictvím našeho partnerství se společností Ingram Micro,“ dodává.

Produkty společnosti Owl Labs jsou používány ve více než 50 000 společnostech ve 156 zemích světa. Svoje využití nacházejí v celé řadě kategorií včetně společností jako Ogilvy, ClearScore, Bern University of Applied Science a Prague College.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře