Ingram Micro rozšiřuje portfolio značky Logitech o ovládací displej Logitech Tap

Dotykový ovládácí displej Logitech Tap je součástí řešení Logitech Room a nabízí snadné připojení k videohovoru a k platformám Microsoft Teams a Zoom Rooms.

Ingram Micro rozšiřuje portfolio značky Logitech o ovládací displej Logitech TapSpolečnost Ingram Micro oznámila, že vylepšila své portfolio značky Logitech. Nově nabídne dotykový displej Logitech Tap, který umožňuje jednodotykové připojení k videohovoru a k platformám pro spolupráci s videem.

Logitech Tap je podle distributora k dispozici v konfiguracích pro malé, střední a velké místnosti a je součástí řešení Logitech Room, které zahrnuje všechny potřebné komponenty pro rychlou instalaci od mini PC přes kabeláž až po konferenční kameru.

Jsme nadšeni, že můžeme naše silné partnerství s Logitechem posunout na další úroveň přidáním tohoto fantastického řešení, které dokonale doplňuje naše portfolio UCC,“ řekl Jacek Murawski, vice president, global partner management EMEA ve společnosti Ingram Micro.

Ingram Micro upřesňuje, že Logitech Tap bude k dispozici jako balíček s Logitech MeetUp, Logitech Rally nebo Logitech Rally Plus a s mini PC, který koncovým uživatelům nabídne jednoduché konferenční řešení pro malé, střední i velké místnosti.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře